Senmartēna

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Senmartēna

Īpašums pārdošanā Saint Martin

Sv. Martins ir daļa no Ziemeļvijas salu Karību jūras. Tajā ietilpst divas atsevišķas valstis, kas sadalītas starp franču ziemeļu daļu, sauktu par Saint Martin, un dienvidu holandiešu daļu Sint Martee.

Ar neseno nekustamā īpašuma uzplaukumu Saint Martin nekustamo īpašumu investīciju iespējas nekad nav bijušas labākas. Ja vēlaties ieguldīt, ir ierobežoti ierobežojumi.

Jūs varat iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Saint Martin savā vārdā vai uzņēmuma vārdā. Personas vai uzņēmuma kontus var atvērt vietējās bankas. Kopumā nekustamā īpašuma pirkšanas process Saint Martin ir diezgan vienkāršs.

Francijas nekustamā īpašuma tirgus Saint Martin nedaudz atšķiras no salas holandiešu puses. Par Francijas Saint Martin darījumiem ar nekustamo īpašumu vienmēr pārvalda notārs, kas ir atbildīgs par galīgā akta sagatavošanu un visu attiecīgo pētījumu iegūšanu par īpašumu.

Vislielākā atšķirība Nīderlandes pusē ir tā, ka Francijas pusē ir ikgadējie īpašuma nodokļi, ikgadējie tūristu nodokļi un ievērojami kapitāla pieauguma nodokļi. Saint Martin nekustamā īpašuma tirgū ir daudzas interesantas īpašuma iespējas pārdošanai saint Martin.

Platība, kuras īpašumā ir pārdošana Saint Martin, ir prestižā Oyster Pond apgabala Dawn Beach, gleznainā reģionā Karību jūras salā Saint Martin. Fantastiski skats uz Atlantijas okeānu un Karību jūras salu, kas atrodas blakus St Barths, ir šīs salas stiprās puses, no kurām paveras skats uz pludmali. Pateicoties unikālajai atrašanās vietai, jūs ieskauj lagūnu uz ziemeļiem un okeānu ar skaistu balto smilšu pludmali uz dienvidiem.

Ja jūsu sapnis ir atpūsties jūsu dzīvoklī, īpašumā vai villā salā, ja jūs vēlaties iegādāties īpašumu pārdošanai Saint Martin, mēs piedāvājam pilnīgu salu īpašumu, meklējot katru budžetu un dzīvesveidu. Mūsu mērķis ir nodrošināt visaugstāko pakalpojumu kvalitāti, vienlaikus īstenojot ideālu salas īpašumu pārdošanai vai noma.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 39897

PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, Senmartēna, saint-martin, Saint Martin, 17 rue de l'Escale

310,000.00EUR
PARDOŠANA
Apbūvējams zemes gabals

2125 m²
2125 m² BŪVNIECĪBAS ZEME 100 ml no pludmales, netālu veikali TIEŠĀ PĀRDOŠANA BEZ AGENTŪRAS.
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB